دکتر ظهیر عباسدکتر ظهیر عباسدکتر ظهیر عباس
آر اف فرکشنال
بوتاکس
چرا در بعضی افراد اثر بوتاکس زود تر از بین می رود؟
هایفو تراپی
تزریق چربی
Hair removal laser
چرا در بعضی افراد اثر بوتاکس زود تر از بین می رود؟

ماندگاري متوسط بوتاكس ٤ماه هستش و اين به اين معناست كه ممكن است يك فرد بيشتر از ٤ماه و فرد ديگري كمتر از آن ماندگاري داشته باشد. البته اگر به موقع تمديد شود ممكن است هر بار نسبت به قبل ماندگاري بيشتري داشته باشد اما عوامل زيادي هست كه در ماندگاري بوتاكس بصورت مستقيم يا غير مستقيم دخيل باشند.

سوالات های متداول و باورهای نادرست در پوست ، مو و زیبایی

سوالات های متداول و باورهای نادرست در پوست ، مو و زیبایی که اکثریت جواب درست آنها را نمی دانند در این مطلب گنجانده شده است.

آیا شامپو باعث قطع ریزش مو می شود ؟

ريزش مو مشکل شایعی است که گروه سنی خاصی ندارد و افراد برای حل این مسله دست به دامن هر راهی میشوند. امروزه بازار پر از تبلییغات شامپوهای متنوع است . . .

اثرات کم خونی فقر آهن روی پوست و مو

کم خونی فقر آهن یک مسئله شایعه بالخصوص در خانمها می باشد و بیماری که در آن خون فاقد سلولهای قرمز کافی و سالم است. آهن در تولید هموگلوبین، مولکولی که حامل اکسیژن در خون است.

اگزمای سرشتی ( درماتیت آتوپیک )

اگزمای سرشتی یک بیماری خارش دار و مزمن پوستی است که هرقسمتی از بدن را میتواند درگیر کند و بیشتر در افراد شهر نشین و با آب و هوای خشک دیده میشود.

مو های زاید

هیرسوتیسم یا موهای زاید؛ به رشد موهای زائددرخانمهادرنواحی صورت،پشت لب،وسینه اطلاق می شود. این حالت ممكن است دربعضی ازبیماریهاویامصرف بعضی ازداروها به وجودآید.

پوست چرب

پوست از لحاظ میزان ترشح چربی به انواع مختلف تقسیم بندی میشود